a

Dzień Otwarty na Wydziale Humanistycznym w tym roku przebiegał pod folkowym hasłem, któremu podporządkowany był cały program. Przyszłym studentom zaproponowano zajęcia tematyczne związane z wiosną, zbliżającymi się świętami Wielkiej Nocy, tradycjami, regionem i szeroko pojętą kulturą ludową. Ponadto, uczniowie mogli zapoznać się z ofertą edukacyjną na stoiskach instytutów i kierunków WH, zwiedzić nowoczesny gmach, zagrać w gry planszowe.
Zajęcia językowe cieszyły się dużym zainteresowaniem młodzieży. Poprowadzili je wykładowcy INIBI:
dr Ludmiła Mnich – Масленица – традиция и современность;
dr Rafał Kozak - Woher kommt der Osterhase?
dr Agnieszka Rzepkowska - Eggs-travaganza - Easter egg idioms;
dr Oxana Blashkiv - British Spring Festivals.
O stoisko Instytutu zadbali studenci pod kierunkiem mgr Magdaleny Wieczorek.
Wszystkim gościom serdecznie dziękujemy i zapraszamy ponownie.

dr Ludmiła Mnich – Масленица – традиция и современность;
dr Rafał Kozak - Woher kommt der Osterhase?
dr Agnieszka Rzepkowska - Eggs-travaganza - Easter egg idioms;
dr Oxana Blashkiv - British Spring Festivals.
O stoisko Instytutu zadbali studenci pod kierunkiem mgr Magdaleny Wieczorek.

Wszystkim gościom serdecznie dziękujemy i zapraszamy ponownie.

GALERIA

Zobacz galerię obrazków z wiadomości- kliknij link <http://zdjecia.interia.pl/galeria,gcsi,76752560A28082DBD40C1FAF8B53DA44D5D81361>

żródło: Facebook WH