20191114 121632 2

W dn. 11.11.2019-15.11.2019 dr Kristina Vorontsova w ramach programu Erasmus+ prowadziła zajęcia z kultury amerykańskiej dla studentów filologii angielskiej na Wydziale Filozofii i Literatury Uniwersytetu Wysp Balearskich. Wygłosiła także wykład otwarty na temat "Images of Migrants in Alice Munro's short stories" w ramach cyklu seminariów "The Cultural Politics of In/difference". Odbyła również spotkania organizacyjne na temat współpracy w ramach programu Erasmus ze studentami z Hiszpanii planującymi swój pobyt na UPH i z koordynatorem wydziałowym programów wymiany studenckiej i kadry akademickiej na UIB Rubénem Jarazo Álvarezem.