Konkurs na film promocyjny rozstrzygnięty!  Zwycięzcą został pan Tomasz Pietryka (I rok filologii), któremu serdecznie dziękujemy za przesłane nagranie oraz gratulujemy!

Niech muzyka pomoże wszystkim w rozpoczynającej się w dniu dzisiejszym sesji egzaminacyjnej! Powodzenia!

Konkurs został ogłoszony przez Dyrekcję Instytutu w połowie maja. Chętni studenci przesyłali swoje nagrania związane z promocją Instytutu do 15 czerwca. Filmy promujące zostały ocenione przez koordynatorów trzech kierunków studiów oraz Dyrektora, który ufundował nagrody. Zostaną one przekazane studentom osobiście, miejmy nadzieję, że już w październiku. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie; studentkom I roku filologii polskiej (II miejsce), studentkom specjalności j. angielski w biznesie (III miejsce) oraz studentkom II roku logopedii z audiologią (wyróżnienie). Dziękujemy również wykładowcom-opiekunom tych grup i kierunków!

III miejsce

Serdecznie  gratulujemy wszystkim uczestnikom, a kandatów zapraszamy na studia !