konkurs wymowy 2021 zrzut ekranu

Już po raz trzeci w naszym Instytucie zorganizowany został Konkurs Wymowy Angielskiej, którego ideą jest  propagowanie kultury poprawnej wymowy. W konkursie, który odbył się w formule online w dniu 7 czerwca 2021, wzięło udział 21 uczniów z 5 szkół średnich z Siedlec i okolic.

Laureatami konkursu zostali:

I miejsce - Weronika Koszel (I LO im. B. Prusa w Siedlcach)

II miejsce-  Monika Lada (I LO im. B. Prusa w Siedlcach)

III miejsce (ex aequo) - Maja Kosieradzka (I LO im. B. Prusa w Siedlcach)

Piotr Remiszewski (I LO im. B. Prusa w Siedlcach)

Wyróżnienia otrzymali:

Alicja Łojek (I LO im. A. Mickiewicza w Węgrowie)

Michał Tarnowski (I LO im. M. Skłodowskiej-Curie w Sokołowie Podlaskim)

Nagrody (zestawy atrakcyjnych materiałów edukacyjnych) dla laureatów i osób wyróżnionych ufundowały wydawnictwa Pearson i Macmillan.

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie i gratulujemy zwycięzcom!

Komitet organizacyjny konkursu: dr Katarzyna Mroczyńska, dr Agnieszka Rzepkowska