W dniach od 15 listopada do 3 grudnia br. gościmy w naszym Instytucie dwóch profesorów wizytujących z Ukrainy.  Profesor Oksana Babelyuk /z Uniwersytetu we Lwowie/ oraz Profesor Tetiana Dombrovan /z Uniwersytetu w Odessie/ prowadzą zajęcia ze studentami kierunku filologia studiów stacjonarnych i niestacjonarnych I i II stopnia. Podjęte zostały też rozmowy o planowanej współpracy naukowej.

na zdjęciu profesorowie wizytujący z dyrektorem IJiL przy stole na zdjęciu profesorowie wizytujący z dyrektorem IJiL przy stole

na zdjęciu: prof. O. Babelyuk, prof. T. Dombrovan, dr hab. S. Sobieraj, prof. uczelni- Dyrektor IJiL