Studentka kierunku filologii polskiej Natalia Parapura wystąpiła jako solistka na Świątecznym Koncercie Między Kulturowym organizowany przez Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach w ramach projektu unijnego Welcome to UPH. Pani Natalia zaśpiewała 3 utwory, m.in. "Uciekali",  "Mario, czy Ty wiesz ? Podczas koncertu usłyszeliśmy kolędy i pastorałki z wielu krajów świata. Utwory w języku polskim, ukraińskim, angielskim, łacińskim i włoskim wykonał Chór Miasta Siedlce.

Koncert jest realizowany w ramach Projektu „Welcome to UPH” finansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach programu Welcome to Poland 2021 Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej.

Natalia Parapura na scenie