dr Prachnio pozuje ze studentami w sali lekcyjnej24 kwietnia dr Piotr Prachnio przeprowadził lekcję akademicką w I Liceum Ogólnokształcące im. M. Skłodowskiej-Curie w Sokołowie Podlaskim. Dotyczyła ona opowiadań poety i pisarza Tadeusza Borowskiego, a uczestniczyli w niej uczniowie III klasy humanistycznej. Spotkanie ukierunkowane zostało na gromadzenie wiedzy nt. życia i recepcji autora (krytycznoliterackiej i naukowej), a także rozwijanie zdolności interpretacyjnych.
Podziękowania dla matematyków, p. J. Niemirki i p. W. Walencieja, za wsparcie logistyczne, a także dla p. A. Kuryłek za pomoc w organizacji.