Mamy przyjemność ogłosić, że Koło Naukowe Polonistów UwS uzyskało zgodę na utworzenie nowego studenckiego periodyku, który nosić będzie nazwę "Głos Studencki. Półrocznik". Decyzja o przyznaniu zgody na powstanie pisma została podjęta przez Władze Uczelni po analizie koncepcji, misji i potencjalnego wkładu, jaki "Głos Studencki" może wnieść do życia akademickiego.

Celem pisma będzie stworzenie platformy, na której studenci będą mieli okazję dzielić się swoimi myślami, osiągnięciami naukowymi, kulturalnymi i artystycznymi, itp.. "Głos Studencki" ma stanowić przestrzeń do wyrażania różnorodnych perspektyw, promując aktywność intelektualną oraz integrację środowiska studenckiego.

Redakcja pisma, składająca się z opiekuna Koła Naukowego Polonistów, mgr Barbary Bandzarewicz i z członków KNP, planuje regularne publikowanie artykułów, recenzji, esejów i felietonów, obejmujących szeroki zakres tematyczny. Pismo ma być także otwarte na współpracę z innymi Kołami Naukowymi oraz organizacjami studenckimi.

Niebawem odbędzie się pierwsze spotkanie, na które zapraszamy WSZYSTKICH chętnych do współpracy.

Więcej informacji podamy w następnym tygodniu. Śledźcie uważnie nasze media społecznościowe.głos studencki