7 maja 2024 r. Koło Naukowe Polonistów zorganizowalo spotkanie z początkującą powieściopisarkę Weroniką Kacprzak. Autorka zadebiutowała w 2023 r. powieścią fantasy pt. "Bellator". Podczas spotkania autorka przedstawiła krótko swoją książkę i podzieliła się tajniakami procesu wydawniczego. Następnie prowadząca spotkanie - Maja Kośnik - przeprowadziła z młodą autorką wyczerpujący wywiad, uzupełniony pytaniami od publiczności. Po części oficjalnej można było nabyć książkę wraz z personalizowanym autografem. Weronice gratulujemy sukcesu i zachęcamy do sięgniecia do jej pozycji.

studenci pozują z autorką, która trzyma w ręku książkę  okładka ksiązki