Instytut Językoznawstwa iLiteraturoznawstwa

Zapraszamy do przesyłania zdjęć do zamieszczenia w galerii na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

9 lipca miała miejsce obrona prac licencjackich studentek filologii polskiej. Promotorem prac był dr Piotr Prachnio, a recenzentami dr hab. Sławomir Sobieraj, prof. uczelni oraz dr hab. Roman Bobryk, prof. uczelni. Studentki obroniły swoje rozprawy z bardzo dobrymi wynikami.

9 lipca odbyły się obrony prac licencjackich studentek Logopedii z audiologią. Prace napisane były pod kierunkiem dr Marty Krakowiak, zaś recenzentem była dr Sofia Kamińska, w składzie komisji przewodniczącym był  dr hab. Andrzej Borkowski, prof. uczelni.

10 lipca grupa studentek logopedii broniła prace migasterskie. Promotorem rozpraw była dr hab. Alina Maciejewska, prof. uczelni, recenzentem dr Ewa Dzięcioł, zaś przewodniczący komisji dr hab. Andrzej Borkowski, prof. Uczelni. Obrona miała charakter szczególny, bowiem stanowiła zwieńczenie pięcioletnich studiów na Uniwersytet w Siedlcach.

15 lipca odbyły się obrony prac magisterskich studentów kierunku filologia - język angielski. Prace napisane były pod kierunkiem dr Agnieszki Rzepkowskiej, recenzentem była dr Katarzyna Mroczyńska, obronom przewodniczyła dr hab. Ludmiła Mnich, prof. ucz.

Życzymy wszystkim absolwentom dalszych sukcesów w życiu zawodowym i osobistym, a licencjatom powodzenia na studiach II stopnia!