dr Marta Krakowiak

ORCID 0000-0002-6404-0832

Instytut Językoznawstwa i Literaturoznawstwa

WYKSZTAŁCENIE I KWALIFIKACJE

2003 – magister filologii polskiej (Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie)

2019 – doktor nauk humanistycznych w zakresie logopedii i językoznawstwa stosowanego (Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie)

2013 – studia podyplomowe w zakresie pedagogiki wczesnoszkolnej z elementami wychowania przedszkolnego (Katolicki Uniwersytet Lubelski)

2018 – studia podyplomowe w zakresie surdologopedii (Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie)

GRANTY I PROJEKTY

„Akademia Kompetencji Kluczowych II” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020, Oś Priorytetowa 12 Edukacja, kwalifikacje i kompetencje, Działanie 12.2 Kształcenie ogólne (umowa nr: RPLU.12.02.00-06-0077/16-00)

Wartość projektu: 1 030 504,08 zł

Wkład Europejskiego Funduszu Społecznego: 976 847, 68 zł

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne (logopedyczne)

CZŁONKOSTWO W TOWARZYSTWACH NAUKOWYCH

Towarzystwo Kultury Języka, Oddział w Siedlcach przy Instytucie Językoznawstwa i Literaturoznawstwa Wydziału Nauk Humanistycznych UPH w Siedlcach (2019)

NAGRODY I WYRÓŻNIENIA

Medal Brązowy za Długoletnią Służbę (2018)

Wykaz publikacji (pdf)

Konkurs wymowy angielskiej 1
Plakat konkurs na esej

konfrencja studencka 2024

Koło Naukowe Polonistów działające w Instytucie Językoznawstwa i Literaturoznawstwa UwS ma zaszczyt i przyjemność zaprosić studentów i doktorantów do wzięcia udziału w krajowej studencko-doktoranckiej konferencji naukowej – Oniryczne labirynty: marzenia senne i wyobraźnia w literaturze, kulturze i języku.
Szczegółowych informacji udzieli Państwu opiekun Koła Naukowego Polonistów, mgr Barbara Bandzarewicz: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

OFERTA STUDIÓW I I II STOPNIA