Aktualności

Asystent badawczo-dydaktyczny, dyscyplina: literaturoznawstwo

Koordynator Wydziałowy Programu Erasmus+

WYKSZTAŁCENIE

2015 – Magister Filologii Angielskiej, sp. literaturoznawstwo z elementami translatoryki. Uniwersytet Przyrodniczo Humanistyczny w Siedlcach. Praca pod kierunkiem promotora Prof. zw. Dr. hab. Leszka Kolka. Temat pracy magisterskiej: The Evolution of Iris Murdoch`s Writing Style.

2013 – Licencjat Filologii Angielskiej, sp. nauczycielska. Uniwersytet Przyrodniczo Humanistyczny w Siedlcach. Prezentacja pod kierunkiem promotora dr. Edwarda Colerick`a, prof. UPH. Temat pracy licencjackiej: Magic Realism in Angela Carter`s Novels.

2012 – Erasmus, Catholic University of Ruzomberok, Słowacja.

CZŁONKOSTWO W TOWARZYSTWACH NAUKOWYCH

Polskie Towarzystwo Neofilologiczne (PTN) – od 2022

SZKOLENIA I KURSY
  1. Podstawy CAT (Trados) i OCR. Biuro Tłumaczeń Przysięgłych Diuna. Warszawa, 2015.
  2. Teaching English to Deaf Students. Uniwersytet Przyrodniczo Humanistyczny. Siedlce, 2015.
  3. Facts and myths of using technology in teaching. Pearson. Lublin, 2017.
  4. Teachers dare: unforgettable lessons. Pearson. Lublin. 2017.
  5. Experts for Education. 2016, Warszawa.
  6. Supporting primary learners through formative assessment: the why, the what and the how. / A short stroll down memory lane: On memorising and revising wisely. / Login: success, Password: Language. Use of English in the upper secondary classroom. Macmillan. Lublin, 2016.
  7. Balancing big ideas witH little learners. Pearson. Lublin, 2016.
STYPENDIA

2023 – Katolicki Uniwersytet w Ruzomberok, Słowacja – mobilność akademicka w ramach programu Erasmus+.

2022 – laureat ORŁY EDUKACJI

2023 – złote ORŁY EDUKACJI

ZAINTERESOWANIA
  • metodyka nauczania języka angielskiego
  • campus novel
  • queer i gender

Konkurs wymowy angielskiej 1
Plakat konkurs na esej

konfrencja studencka 2024

Koło Naukowe Polonistów działające w Instytucie Językoznawstwa i Literaturoznawstwa UwS ma zaszczyt i przyjemność zaprosić studentów i doktorantów do wzięcia udziału w krajowej studencko-doktoranckiej konferencji naukowej – Oniryczne labirynty: marzenia senne i wyobraźnia w literaturze, kulturze i języku.
Szczegółowych informacji udzieli Państwu opiekun Koła Naukowego Polonistów, mgr Barbara Bandzarewicz: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

OFERTA STUDIÓW I I II STOPNIA