image5 image2

Dr Adriana Pogoda-Kołodziejak i dr Katarzyna Mroczyńska z naszego Instytutu wraz z dr Aldoną Borkowską, kierownikiem Wydawnictwa Naukowego UPH, odwiedziły uczelnię partnerską w Czechach. W czasie wizyty na uniwersytecie Jana Evangelisty Purkyniego w Uściu nad Łabą nasze wykładowczynie poprowadziły zajęcia ze studentami oraz spotkały  się z pracownikami i przedstawicielami władz uczelni. Jak widać na zdjęciach, współpracująca z UPH czeska uczelnia dysponuje nowoczesnym, świeżo oddanym do użytku kampusem i zaprasza zarówno wykładowców, jak i studentów do udziału w wymianie międzynarodowej.