Chodzi [nam] o to, aby język giętki

Powiedział wszystko, co pomyśli głowa…

Juliusz Słowacki

Decyzją Jej Magnificencji Rektor Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach powołana została Studencka Poradnia Logopedyczna (SPL)

Jeśli potrzebujesz pomocy logopedycznej lub jeśli potrzebuje jej ktoś z Twoich bliskich – zapraszamy!

Oferta SPL skierowana jest do osób z wadami wymowy, trudnościami w czytaniu i pisaniu oraz innymi problemami z zakresu emisji głosu.

Służymy pomocą:

• Rodzicom, którzy pragną zadbać o prawidłowy rozwój mowy swojego dziecka

• Dzieciom – niemalże od urodzenia

• Młodzieży szkolnej i studentom

• Dorosłym

• Wszystkim tym, którzy pragną podnieść swoje kompetencje językowe

Zajęcia prowadzone są pod nadzorem doświadczonych logopedów (pracowników Ośrodka Logopedycznego) przez absolwentki studiów licencjackich o specjalności Język polski
z logopedią.

Proponujemy bezpłatnie: porady, diagnozę, oraz zajęcia terapeutyczne raz w tygodniu.

Terapia odbywa się w Ośrodku Logopedycznym, który wyposażony jest w nowoczesny sprzęt i pomoce dydaktyczne. Zajęcia mogą odbywać się również w domu osoby zainteresowanej.

Gwarantujemy profesjonalizm, indywidualne podejście, zaangażowanie i ochronę danych osobowych. Do pracy podchodzimy z odpowiedzialnością i wielkim sercem!

Chcesz wiedzieć więcej - odwiedź nas lub napisz:

Ośrodek  Logopedyczny

Wydział Nauk Humanistycznych UPH w Siedlcach

ul. Żytnia 39, Siedlce

pokój: 3.15

Zadzwoń:

669-708-750

Chcesz mówić ładnie?

Jesteśmy – czekamy – ćwiczyć pomagamy!

Odwiedź naszą poradnię!