Aktualności

Instytut Językoznawstwa i Literaturoznawstwa

Ośrodek Logopedyczny

WYKSZTAŁCENIE I KWALIFIKACJE:

2018 do chwili obecnej – studia doktoranckie w zakresie językoznawstwa w Katedrze Logopedii i Językoznawstwa Stosowanego na Wydziale Filologicznym UMCS w Lublinie (temat pracy: Wypowiedź w afazji. Zaburzenia rozumienia tekstów mówionych i pisanych, promotor: dr hab. Jolanta Panasiuk, prof. UMCS)

2016-2018 – logopedia z audiologią spec. kliniczna, stacjonarne studia magisterskie, II stopnia, (temat pracy: Zachowania interakcyjne w przypadku sprzężonych zaburzeń rozwoju. Autyzm i niepełnosprawność intelektualna, promotor: dr hab. Jolanta Panasiuk, prof. UMCS)

2013-2016 – logopedia z audiologią, stacjonarne studia licencjackie, I stopnia, (temat pracy: Artykulacja dziecka z mózgowym porażeniem dziecięcym. Studium przypadku, promotor: dr Joanna Stasiak)

CZŁONKOSTWO W TOWARZYSTWACH NAUKOWYCH:

Polskie Towarzystwo Logopedyczne (PTL) – przewodnicząca Lubelskiego Oddziału PTL i Skarbnik Zarządu Głównego PTL

INNE:

2021 do chwili obecnej – logopeda w Centrum Diagnozy i Terapii Logopedycznej UPH w Siedlcach

2021 do chwili obecnej – logopeda w Studenckiej Poradni Logopedycznej UPH w Siedlcach

2016 do chwili obecnej – logopeda w Pracowni Logopedycznej UMCS w Lublinie , gdzie zajmuje się terapią logopedyczną dzieci, młodzieży i dorosłych z różnorakimi schorzeniami neurologicznymi i neuropsychiatrycznymi

2018 – staż naukowo-badawczy w Górnośląskim Centrum Rehabilitacji „REPTY” w Tarnowskich Górach

2013-2018 – wolontariusz w Studenckiej Poradni Logopedycznej UMCS w Lublinie

2016-2018 – wiceprzewodnicząca Naukowego Koła Logopedów i Audiologów UMCS w Lublinie

Konkurs wymowy angielskiej 1
Plakat konkurs na esej

konfrencja studencka 2024

Koło Naukowe Polonistów działające w Instytucie Językoznawstwa i Literaturoznawstwa UwS ma zaszczyt i przyjemność zaprosić studentów i doktorantów do wzięcia udziału w krajowej studencko-doktoranckiej konferencji naukowej – Oniryczne labirynty: marzenia senne i wyobraźnia w literaturze, kulturze i języku.
Szczegółowych informacji udzieli Państwu opiekun Koła Naukowego Polonistów, mgr Barbara Bandzarewicz: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

OFERTA STUDIÓW I I II STOPNIA