plakat

Instytut Językoznawstwa i Literaturoznawstwa Uniwersytetu w Siedlcach ogłasza II Konkurs Jednego Wiersza o Pióro Księżnej Aleksandry Ogińskiej dla studentów UwS oraz uczniów szkół średnich w wieku 15-20 lat z powiatów: siedleckiego, łosickiego, sokołowskiego, węgrowskiego, mińskiego, garwolińskiego, bialskiego i łukowskiego oraz miast Siedlce i Biała Podlaska.

Zadaniem uczestników jest napisanie wiersza o dowolnej tematyce i formie. Uczestnik Konkursu może przesłać tylko jeden wiersz. Jury oceniać będzie:

1) oryginalność ujęcia tematu;

2) oryginalność poetyki;

3) poziom językowy i stylistyczny utworu.

Organizator przewiduje przyznanie nagród rzeczowych dla autorów trzech najlepszych wierszy.

Ogłoszenie wyników nastąpi do 21 czerwca 2024 roku.

Termin przyjmowania prac upływa 31 maja 2024 r. o godz. 24.00.

Regulamin oraz wszystkie załączniki dostępne w linku: https://drive.google.com/drive/folders/1iUm9Qm8Wm0C62ir6QqiUxPJHdsNwr5LB?usp=share_link

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

REGULAMIN     /     ZAŁĄCZNIK DLA UCZNIA       /      ZAŁĄCZNIK DLA STUDENTA     /   INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Konkurs wymowy angielskiej plakat
Plakat konkurs na esej
plakat

konfrencja studencka 2024

Koło Naukowe Polonistów działające w Instytucie Językoznawstwa i Literaturoznawstwa UwS ma zaszczyt i przyjemność zaprosić studentów i doktorantów do wzięcia udziału w krajowej studencko-doktoranckiej konferencji naukowej – Oniryczne labirynty: marzenia senne i wyobraźnia w literaturze, kulturze i języku.
Szczegółowych informacji udzieli Państwu opiekun Koła Naukowego Polonistów, mgr Barbara Bandzarewicz: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

OFERTA STUDIÓW I I II STOPNIA