- opiekun koła,

17. TARKOWSKA Jolanta
  18. ZDUNEK Klaudia

Plan działań koła na rok kalendarzowy 2023

W roku 2023 planowane są następujące wydarzenia:

• Publikacje w czasopiśmie naukowym
  • Udział w przynajmniej jednej międzynarodowej konferencji studenckiej i/lub konferencji ogólnopolskiej
  • Organizacja studenckiej konferencji naukowej
  • Organizacja II edycji konkursu „Pożegnanie jesieni” innych tego typu przedsięwzięć popularyzujących Instytut
  • Warsztaty kulturoznawcze.

- informacje o bieżących wydarzeniach.

Koło Naukowo-Artystyczne „Humanista-Artysta” Instytutu Językoznawstwa i Literaturoznawstwa ogłasza konkurs artystyczno-literacki „Pożegnanie jesieni 2”, do udziału w którym zapraszamy studentów naszego UPH.

Na uczestników konkursu czekają dyplomy, a dla zwycięzców ciekawe nagrody pamiątkowe.

Zasady konkursu: żeby przystąpić do konkursu, należy przysłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. pracę z umieszczonym na niej cytatem z poezji bądź prozy, dotyczącym jesieni, do którego tenże jest ilustracją, lub do którego była inspiracją. Cytat może być w języku polskim, angielskim, niemieckim bądź rosyjskim. Prace będą oceniane w 3 kategoriach: zdjęcie autorskie, kolaż zdjęć autorskich bądź rysunek, wykonany dowolną techniką (ołówek, farby, grafika komputerowa, etc.)

Pracę należy przysłać do 15 listopada. W dniach 16-18 listopada odbędzie się głosowanie on-line na facebookowej stronie Instytutu Językoznawstwa i Literaturoznawstwa na najlepsze prace spośród wyłonionych przez jury.

Zwycięzców ogłosimy 20 listopada.

Wszystkim życzymy powodzenia!

Została też założona strona na FB:

Regulamin koła

Sprawozdanie